1. vyberte si z nabídky představení
2. odešlete žádost o rezervaci
3. vyčkejte 30 minut na odpověď
4. potvrďte rezervaci vstupenek
5. vyzvedněte vstupenky v pokladně


Nastavte si KULTURNÍ KURÝR. Budete mít dokonalý přehled o nejvýhodnějších vstupenkách na poslední chvíli a to přesně ve městech a žánrech, které Vás zajímají!

Odkazy

Přehled všech titulů

1. registrujte se nebo přihlaste do systému - Pokud ještě nejste registrováni, je postup takový, že  po spuštění odkazu "nová registrace" vyplníte vaši e-mailovou adresu a 2x heslo ( podruhé, pro kontrolu, že jste se nepřepsali), které budete následně používat pro přístup k objednávání vstupenek.  Obratem Vám odešleme e-mail kde bude již přímý link k přístupu k rezervacím vstupenek.

Až se budete přihlašovat podruhé, postačí již přímo na našich stránkách vyplnit Vaši e-mailovou adresu a Vámi zvolené heslo v okýnku "Registrace / Přihlášení" a jste u nás.  Heslo si můžete kdykoli změnit ve stejném okně pod odkazem "nastavení účtu".


2. vyberte si z nabídky představení - Zde je to poměrně snadné, nabídka je vždy složena pouze z akcí, které se konají v nejbližších třech dnech. Zaleží na Vás, zda se budete řídit hereckým obsazením, autorem nebo výhodností nabídky. Výběr je každopádně jen a jen na Vás :-).


3. odešlete žádost o rezervaci - U této položky může nastat problém, pokud odesíláte rezervaci v době, kdy je pokladna Vámi vybrané akce zavřená. Ale i na to jsme mysleli, ve správnou chvíli (můžete si ji samozřejmě sami určit) Vám připomeneme e-mailem Vaši možnost aktuální rezervace. Pokud budete odesílat objednávku v době, kdy je pokladna otevřena, stačí jen vyplnit požadovaný počet vstupenek a odeslat objednávku.


4. vyčkejte 30 minut na odpověď - Taková je lhůta, kterou má pokladna na to, aby reagovala na Váši rezervaci. Pokud se tak nestane, nabídneme Vám jiné představení, kde mají třeba někoho čipernějšího v pokladně.


5. potvrďte rezervaci vstupenek - Při tomto kroku může nastat několik variant:

a) pokladna potvrdí rezervaci tak jak jste ji odeslali - ideální situace, kdy už stačí pouze zapsat, nebo vytisknou si číslo rezervace a hurá za kulturou!

b) pokladna potvrdí rezervaci pouze částečně - nemá už totiž k dispozici tolik vstupenek, kolik požadujete. Je na Vás, aby jste zvolili zda zúžíte počet diváků, nebo si vyberete jiné představení

c) pokladna Vám odmítne rezervaci - doufáme, že to nebude často, ale stane se, že někdo přijde na pokladnu a zbývající vstupenky koupí těsně před Vámi. To by se Vám konec konců mohlo stát i ve frontě v pokladně. Nezbývá tedy, než zamáčknout slzu a vybrat si jiné představení nebo jiný den.


6. vyzvedněte vstupenky v pokladně - To už je ten poslední a nejpříjemnější krok. U každého představení Vás také informujeme, jakým způsobem se dají vstupenky na pokladně uhradit. Nezapomeňte si hlavně při rezervaci někam uložit číslo rezervaci, pro vyzvednutí vstupenek je nezbytné. Stačí, když si jej správně zapíšete třeba do poznámek v mobilu, který si pak můžete hned po odchodu z pokladny vypnout a ničím si nenechat rušit příjemný kulturní zážitek!

Následující dopoledne po představení si ještě dovolíme zeptat se Vás na pár otázek, které nám i kulturním zařízením, která navštěvujete, pomohou zlepšit naše služby.