1. vyberte si z nabídky představení
2. odešlete žádost o rezervaci
3. vyčkejte 30 minut na odpověď
4. potvrďte rezervaci vstupenek
5. vyzvedněte vstupenky v pokladně


Nastavte si KULTURNÍ KURÝR. Budete mít dokonalý přehled o nejvýhodnějších vstupenkách na poslední chvíli a to přesně ve městech a žánrech, které Vás zajímají!

Odkazy

Přehled všech titulů

Baron Prášil - ten, který nikdy nezalhal
Rezervace vstupenek
momentálně nenabízíme toto představení v doprodeji
Info: Nebylo by krásné mít jeden den navíc? A ne ledajaký den, ale přesně 32. květen, další den nejkrásnějšího měsíce v roce? Tak se to aspoň jeví baronu Münchhausenovi, zvanému baron Prášil, kterého s chutí ztvárňuje Oldřich Vízner. Svět kolem něho však smýšlí jinak. Nechce den navíc, chce, aby život probíhal v zajetých kolejích a držel se toho, co je běžné, co je normální. A vybočuje-li někdo z normálu, hájí-li si své každodenní právo na zázrak, na dobrodružství, nastoluje-li pro život pravidla diktovaná vlastní fantazií, dostane se nejspíš do potíží. Aby se zbavil nemilované ženy a získal tu, kterou miluje, je baron Prášil hnán před soudnou stolici, konfrontován s mocí světskou i církevní a posléze donucen vzdát se své vlastní identity, tedy vlastně zaživa umřít. Komedie o podivuhodném nebožtíkovi, ale hlavně o tom, jak cennou devizou je v životě schopnost zůstat i pod tlakem sám sebou, tedy jedinečnou, neopakovatelnou lidskou bytostí, okouzluje diváky celé Evropy už po řadu let, a věříme, že bude v divadle ABC na závěr sezony příjemným zážitkem i pro naše diváky. Pro MDP ji nastudoval režisér Ondřej Zajíc.

Autor: Grigorij Gorin

Režie: Ondřej Zajíc

Hrají: Oldřich Vízner Lucie Pernetová Hana Doulová Lukáš Příkazký Lubomír Lipský Jiří Klem Radim Kalvoda Stanislav Lehký Jaroslav Vlach Petr Klimeš Adam Dotlačil / Michal Tichý

klikněte pro větší fotogafii  
Město:
Žánr:
Období: