1. vyberte si z nabídky představení
2. odešlete žádost o rezervaci
3. vyčkejte 30 minut na odpověď
4. potvrďte rezervaci vstupenek
5. vyzvedněte vstupenky v pokladně


Nastavte si KULTURNÍ KURÝR. Budete mít dokonalý přehled o nejvýhodnějších vstupenkách na poslední chvíli a to přesně ve městech a žánrech, které Vás zajímají!

Odkazy

Přehled všech titulů

Anna Karenina
Rezervace vstupenek
momentálně nenabízíme toto představení v doprodeji
Info: Osud ženy krásné a nešťastné, příběh vášnivé lásky, která byla dost velká na to, aby se vymkla konvencím své doby, ale nebyla dost silná, aby naplnila celý život, zároveň autobiografický příběh autorova života, v němž odhaluje příběh vlastního manželství, a celá řada otázek stále aktuálních, to je podstata světoznámého, mnohokrát zpracovaného románu největšího ruského spisovatele. Spisovatele, který jako málokdo rozuměl ženské duši, který jako málokdo pronikal do hloubky rodinných i milostných vztahů, který dokázal soudit nemilosrdně, ale zároveň velmi otevřeně. Nové zpracování akcentuje vedle Annina tragického příběhu i osudy dalších protagonistů v pestré mozaice osudů, směřujících k jediné otázce jak volit mezi citem a povinností.

Autor: Lev Nikolajevič Tolstoj

Režie: Peter Gábor

Délka: 3 h

Hrají: Lenka Vlasáková / Michaela Badinková Stanislava Jachnická Lukáš Jurek Hana Vagnerová Hynek Čermák Jitka Smutná Jan Vlasák Vladimír Čech Martin Mňahončák Radka Fidlerová Jiří Hána Jaromír Nosek Ivan Koreček Dana Sedláková Hana Doulová Lucie Pernetová Lilian Malkina / Zdeněk Tomeš Kateřina Veckerová Jaroslav Vlach Petr Klimeš Adam Mišík / Adam Dotlačil Jiří Klem

klikněte pro větší fotogafii  
Město:
Žánr:
Období: