1. vyberte si z nabídky představení
2. odešlete žádost o rezervaci
3. vyčkejte 30 minut na odpověď
4. potvrďte rezervaci vstupenek
5. vyzvedněte vstupenky v pokladně


Nastavte si KULTURNÍ KURÝR. Budete mít dokonalý přehled o nejvýhodnějších vstupenkách na poslední chvíli a to přesně ve městech a žánrech, které Vás zajímají!

Odkazy

Přehled všech titulů

KDYŽ TANČILA
Rezervace vstupenek
momentálně nenabízíme toto představení v doprodeji
Info: Romantická, bouřlivá, zničující láska slavné americké tanečnice Isadory Duncanové a ruského básníka Sergeje Jesenina v kosmopolitní Paříži roku 1923. Biografická hra Když tančila zobrazuje s humorem, nostalgií i jemným patosem epizodu z konce života slavné tanečnice Isadory Duncanové. Zastihuje ji v jejích čtyřiceti šesti letech v Paříži, v domě na Rue de la Pompe, který sdílí se svým osmadvacetiletým milencem, ruským básníkem Sergejem Jeseninem. Duncanová čeká na inspiraci i na peníze, které by měly zajistit další existenci nejen jí a jejímu bouřliváckému milenci, ale také jejím žačkám v otevřené moskevské a v zamýšlené neapolské škole. Pomůže jí Ital Luciano Zavani, kvůli jehož návštěvě je ochotna prodat i stůl, aby měla na ucházející večeři? V podmanivé hře současného amerického dramatika ze života legendární tanečnice Isadory Duncanové a básníka Sergeje Jesenina uslyšíte v novém překladu Alice Nellis kromě češtiny také francouzštinu, ruštinu, řečtinu, italštinu a švédštinu.

Autor: Martin Sherman

Režie: Alice Nellis

Délka: 2:30 včetně pauzy

Hrají: Zuzana Bydžovská, Bohumil Klepl, Bohumil Klepl, Filip Čapka, Adrian Jastraban, Lenka Termerová, Lenka Vlasáková/Martha Issová, Adéla Kačerová/ Jana Tabrea Klára Lidová

klikněte pro větší fotogafii  
Město:
Žánr:
Období: