1. vyberte si z nabídky představení
2. odešlete žádost o rezervaci
3. vyčkejte 30 minut na odpověď
4. potvrďte rezervaci vstupenek
5. vyzvedněte vstupenky v pokladně


Nastavte si KULTURNÍ KURÝR. Budete mít dokonalý přehled o nejvýhodnějších vstupenkách na poslední chvíli a to přesně ve městech a žánrech, které Vás zajímají!

Odkazy

Přehled všech titulů

Kauza Divá Bára
Rezervace vstupenek
momentálně nenabízíme toto představení v doprodeji
Info: Inscenace je nejen adaptací asi nejznámější české povídky, ale je i pohledem na autorku a dobu v níž žila. Bára, nekonformní, emancipovaná dívka, dráždí své bigotní okolí, stejně, jako dráždila Němcová maloměšťáckou společnost své doby. A stejně jako Bára nebyla ochotná trpně přihlížet lidské špatnosti a nechat vítězit zlovolnou hloupost, tak i její autorka brala svůj osud do vlastních rukou a bojovala ztracený boj za právo na důstojný a svobodný život. Němcová je jednou z mála českých žen, které vzrušují i sto let po smrti stejnou měrou literární vědce i bulvární redaktory, seriozní básníky i pisálky, největší žena české historie, milovaná i zatracovaná. Její skvělé dílo dodnes vzbuzuje řadu otazníků a láká ke zpracování. Svou cestu k ní hledá i naše představení v režii Dodo Gombára, osobitého tvůrce, charakteristického tím, že jeho pohled na jakékoli téma je vždy netradiční a neotřelý.

Autor: Božena Němcová - Dodo Gombár

Režie: Dodo Gombár

Délka: 2h

Hrají: Barbora Poláková Diana Šoltýsová Lukáš Příkazký Jiří Klem Vladimír Čech Lukáš Jurek Luba Skořepová Jiří Hána František Tomášek

klikněte pro větší fotogafii  
Město:
Žánr:
Období: