1. vyberte si z nabídky představení
2. odešlete žádost o rezervaci
3. vyčkejte 30 minut na odpověď
4. potvrďte rezervaci vstupenek
5. vyzvedněte vstupenky v pokladně


Nastavte si KULTURNÍ KURÝR. Budete mít dokonalý přehled o nejvýhodnějších vstupenkách na poslední chvíli a to přesně ve městech a žánrech, které Vás zajímají!

Odkazy

Přehled všech titulů

Tristan a Isolda
Rezervace vstupenek
momentálně nenabízíme toto představení v doprodeji
Info: Jedna z nejslavnějších legend o lásce, z okruhu artušovských příběhů. Mnoho rytířů se za onoho času, kdy královým rádcem byl čaroděj Merlin, vydalo hledat svatý grál. Pro každého se, na jeho hrdinské cestě, stalo grálem něco jiného. Pro Tristana, vazala krále Marka, jím byla láska. Láska osudová, zapovězená, láska, která byla v rozporu s jeho ctí a přísahou. Láska na život a na smrt. Odvěký příběh, který patří k úhelným kamenům evropské kultury, se dočkal četných ztvárnění literárních, operních, filmových i divadelních. Pro MDP ho bude inscenovat jeden z nejznámějších slovenských režisérů Ondrej Spišák. Absolventa pražské DAMU, který působí především v Polsku a na Slovensku, charakterizuje výrazná jevištní obraznost, nekonformnost, hravost, která před lety okouzlovala Prahu v kultovní inscenaci osmdesátých let Džezinbed. Od té doby se vrací do Prahy poprvé.

Režie: Ondrej Spišák

Délka: 2 h

Hrají: Jakub Prachař, Jiří Janků, Zuzana Kajnarová, Hynek Čermák, Rostislav Novák, Jaromír Nosek,Hanuš Bor, Lucie Pernetová

klikněte pro větší fotogafii   klikněte pro větší fotogafii  
Město:
Žánr:
Období: