1. vyberte si z nabídky představení
2. odešlete žádost o rezervaci
3. vyčkejte 30 minut na odpověď
4. potvrďte rezervaci vstupenek
5. vyzvedněte vstupenky v pokladně


Nastavte si KULTURNÍ KURÝR. Budete mít dokonalý přehled o nejvýhodnějších vstupenkách na poslední chvíli a to přesně ve městech a žánrech, které Vás zajímají!

Odkazy

Přehled všech titulů

Na Větrné hůrce (Expresivní dramatický sextet na motivy veledíla Emily Brontëové v plné síle znovu na jevišti coby romantický a temný psychologický horor.)
Rezervace vstupenek
momentálně nenabízíme toto představení v doprodeji
Info: Adaptace slavného románu podává drama zábavnou formou a kombinuje tak psychologický triller, romantické drama i tragikomedii. Režie a dramatizace se ujal mladý talentovaný režisér Pavel Ondruch. Během studií DAMU byla jeho adaptace Vančurovy Markéty Lazarové nominována na cenu Evalda Schorma pro nejlepší původní dramatizaci a získala cenu za nejlepší inscenaci na festivalu ZLOMVAZ 2010. V současné době spolupracuje s mnoha významnými českými divadelními scénami. Představitel Heathcliffa Lukáš Král hostuje v Národním divadle v Praze a v současné době je ve stálém angažmá Divadla A. Dvořáka Příbram. Anežka Rusevová, vášnivá Kateřina, absolventka DAMU, kromě televizních rolí hostuje ve VČD Pardubice a v projektech v Berlíně. Edgara Lintona se ujal držitel ceny Jiřího Adamíry Ondřej Novák, který v poslední době uhranul odbornou veřejnost svou hereckou kreací ve velkofilmu Lidice. Martu Sovovou coby křehkou Isabelu můžete znát například z hostování v Divadle Semafor. Komornou Nelly ztvárňuje komediální herečka Hana Marie Maroušková, absolventka DAMU, hostující v Divadle Na Jezerce a roli Hindleyho charismatický Petr Besta.

Autor: Emily Brontëová, Pavel Ondruch

Režie: Pavel Ondruch

Délka: 120 minut s přestávkou

Hrají: Anežka Rusevová, Lukáš Král, Marta Sovová, Ondřej Novák, Hana Marie Maroušková a Petr Besta

klikněte pro větší fotogafii   klikněte pro větší fotogafii   klikněte pro větší fotogafii  
klikněte pro větší fotogafii   klikněte pro větší fotogafii   klikněte pro větší fotogafii  
Město:
Žánr:
Období: