1. vyberte si z nabídky představení
2. odešlete žádost o rezervaci
3. vyčkejte 30 minut na odpověď
4. potvrďte rezervaci vstupenek
5. vyzvedněte vstupenky v pokladně


Nastavte si KULTURNÍ KURÝR. Budete mít dokonalý přehled o nejvýhodnějších vstupenkách na poslední chvíli a to přesně ve městech a žánrech, které Vás zajímají!

Odkazy

Přehled všech titulů

Nebe nad Berlínem
Rezervace vstupenek
momentálně nenabízíme toto představení v doprodeji
Info: Nebe nad Berlínem je kultovní film německého režiséra Wima Wenderse natočený v roce 1987. Švandovo divadlo se jím nechalo inspirovat pro vytvoření vlastní autorské adaptace, zasazené do Prahy, konkrétně na Smíchov, ještě konkrétněji na Anděl, tedy na místa, která se mění stejně rychle jako kdysi Berlín a která mají podobně silného génia loci. Nebe nad Berlínem (u nás s podtitulem Nebe nad Andělem – Nebe nad námi – Anděl nad námi) je vlastně pohádkovým příběhem – anděl se v něm kvůli lásce k ženě rozhodne stát člověkem. Očima dvou andělů v něm sledujeme koloběh lidských životů, jednotlivé propletené osudy, které andělé nemohou ovlivnit a hlavně zažít. Až jeden z nich se rozhodne zkusit, jaké to je něco cítit, chutnat, jaké to je milovat. A zjistí, že lidé si daru, který jim byl dán, vůbec neváží, své životy odbývají, věčně si stěžují a trápí se. Hra poetickým jazykem a z nezvyklé, nadzemské perspektivy líčí naše mnohdy směšné a nicotné spěchání a hon za lepšími zítřky, i když vše, co máme, je právě tento okamžik.

Autor: Wim Wenders - Peter Handke; Petr Štindl a Dodo Gombár

Režie: Petr Štindl

Hrají: Marek Pospíchal, Patrik Děrgel, Zuzana Onufráková, Stanislav Šárský, Miroslav Hruška, Klára Cibulková, David Punčochář, Apolena Veldová, Jaroslav Šmíd, Kristýna Frejová, Ladislav Frej j.h.

klikněte pro větší fotogafii  
Město:
Žánr:
Období: