1. vyberte si z nabídky představení
2. odešlete žádost o rezervaci
3. vyčkejte 30 minut na odpověď
4. potvrďte rezervaci vstupenek
5. vyzvedněte vstupenky v pokladně


Nastavte si KULTURNÍ KURÝR. Budete mít dokonalý přehled o nejvýhodnějších vstupenkách na poslední chvíli a to přesně ve městech a žánrech, které Vás zajímají!

Odkazy

Přehled všech titulů

VEČER TŘÍKRÁLOVÝ
Rezervace vstupenek
momentálně nenabízíme toto představení v doprodeji
Info: „Shakespeare přetrval staletí a je aktuální i dnes,“ vyznává se ze svého obdivu k velkému dramatikovi ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský. „Moje úprava hry je razantní, co do zkrácení textu, nikoliv co do obsahu a smyslu“ říká. „Snažil jsem se, aby představení působilo svižně a lehce. Mým cílem bylo vyvážit humor a smutek, který z Večera tříkrálového dělá jeden z nejhezčích dramatických textů, jaké znám." Důležitou roli v naší inscenaci má hudba Jana Kučery a Christopha Willibalda Glucka. Příběh se na Jezerce hraje tak, jak jej Shakespeare napsal - v alžbětinské době. „To samo o sobě lze považovat málem za objevné, protože Shakespeare se nyní hrává převážně v kulisách současných nebo bývá transformován do 19. století, což autor jeho velikosti, podle mého názoru, nemá zapotřebí“ doplňuje Hrušínský. Ve stejném duchu je vytvářena i scéna, jejímž autorem je Ivo Žídek, i kostýmy Vladislavy Sittové.

Autor: William Shakespeare

Režie: Jan Hrušínský

Hrají: Barbora Kodetová Miluše Šplechtová Kristýna Hrušínská Radek Holub Martin Sitta Zdeněk Maryška Zdeněk Hruška Michal Slaný / Tomáš Petřík

klikněte pro větší fotogafii  
Město:
Žánr:
Období: