1. vyberte si z nabídky představení
2. odešlete žádost o rezervaci
3. vyčkejte 30 minut na odpověď
4. potvrďte rezervaci vstupenek
5. vyzvedněte vstupenky v pokladně


Nastavte si KULTURNÍ KURÝR. Budete mít dokonalý přehled o nejvýhodnějších vstupenkách na poslední chvíli a to přesně ve městech a žánrech, které Vás zajímají!

Odkazy

Přehled všech titulů

Nerušit, prosím
Rezervace vstupenek
momentálně nenabízíme toto představení v doprodeji
Info: Na první pohled jde o takřka banální zápletku: Co všechno může způsobit nevěra. Pikantní příchuť jí ovšem dodává fakt, že pověstný záletník Richard Willey zastává funkci ministra a poslance. Jednoho krásného dne se rozhodne, že únavné noční zasedání Dolní sněmovny vymění za přísně tajné dostaveníčko s půvabnou Jane; ta je ovšem sekretářkou opozice a navíc má velice žárlivého manžela. V apartmá luxusního hotelu Westminster, na jehož dveřích visí obligátní cedulka „Nerušit, prosím“, se navzdory tomu během pozdního večera vystřídá bezpočet nezvaných hostů…Tlumočit obsah frašky, která přímo hýří situační komikou a slovním vtipem, je takřka nemožné. Proto uvádíme pouze základní paradox, že „obětním beránkem“ se nakonec stane ministrův osobní tajemník George Pigden, až dosud úctyhodný starý mládenec a poslušný syn své matinky.

Autor: Ray Cooney

Režie: Tomáš Töpfer

Délka: 155 minut

Hrají: Lumír Olšovský, Václav Svoboda, Iva Pazderková, David Hák, Daniel Rous, Monika Kobrová, Marek Holý, Lilian Malkina, Ludmila Molínová, Petr Hermann nebo Zdeněk Palusga

klikněte pro větší fotogafii  
Město:
Žánr:
Období: