1. vyberte si z nabídky představení
2. odešlete žádost o rezervaci
3. vyčkejte 30 minut na odpověď
4. potvrďte rezervaci vstupenek
5. vyzvedněte vstupenky v pokladně


Nastavte si KULTURNÍ KURÝR. Budete mít dokonalý přehled o nejvýhodnějších vstupenkách na poslední chvíli a to přesně ve městech a žánrech, které Vás zajímají!

Odkazy

Přehled všech titulů

Shapira
Rezervace vstupenek
momentálně nenabízíme toto představení v doprodeji
Info: Má pravda cenu větší než milión liber? Na základě skutečných historických událostí a postav napsal dramatik Karol Sidon jednu z nejpozoruhodnějších her českého divadla 20. století. Eliška Balzerová jako slavná spisovatelka Myriam Harryová se ocitá tváří v tvář ztracené minulosti. Ten objev se měl stát největším příběhem v dějinách lidstva. Senzační archeologický nález dávných biblických svitků, starších než náš letopočet, dává Myriam oživnout zapomenutým vzpomínkám na starožitníka Shapiru, jejího otce, kterému nikdo nevěřil, že legendami opředené svitky skutečně spatřil. Když se krátce po druhé světové válce vynořily zprávy o biblických textech ukrytých kdesi v poušti nedaleko Mrtvého moře, začala honba za senzacemi. A tehdy se opět vynořil také příběh Shapirovy aféry, která v roce 1883 pobouřila londýnskou učennou společnost. Hra Karola Sidona je však především cestou po stezkách pravdy a zrady napříč letopočty i osudy.

Autor: Karol Sidon

Režie: Juraj Deák

Délka: 155 minut

Hrají: Eliška Balzerová, Ondřej Brousek, Martina Randová, Barbora Mošnová, Otakar Brousek ml., Veronika Divišová, Jiří Racek, Milan Kačmarčík, Marek Holý, Dalimil Klapka, Matěj Kužel

klikněte pro větší fotogafii   klikněte pro větší fotogafii   klikněte pro větší fotogafii  
Město:
Žánr:
Období: