1. vyberte si z nabídky představení
2. odešlete žádost o rezervaci
3. vyčkejte 30 minut na odpověď
4. potvrďte rezervaci vstupenek
5. vyzvedněte vstupenky v pokladně


Nastavte si KULTURNÍ KURÝR. Budete mít dokonalý přehled o nejvýhodnějších vstupenkách na poslední chvíli a to přesně ve městech a žánrech, které Vás zajímají!

Odkazy

Přehled všech titulů

Platonov je darebák! (Romantický život.)
Rezervace vstupenek
momentálně nenabízíme toto představení v doprodeji
Info: Hra Platonov je darebák! je prvním dramatickým dílem ruského klasika Antona Pavloviče Čechova a stejně jako jeho ostatní hry je komedií. K jeho myšlenkovým peripetiím i dílčím motivům se pak spisovatel vracel ve své další divadelní tvorbě. Latentní kocovina z neuskutečněných ideálů a nenaplněných snů příznačná pro Rusko posledního dvacetiletí 19. století živě osciluje s našimi současnými pocity. Rozhněvaný „oblomovský“ snílek Platonov se všemi svými milostnými dilematy modelově demonstruje nezmarovitou životnost ideje důstojné lidské existence.

Autor: A. P. Čechov

Režie: Jiří Pokorný

Délka: 3 hodiny 20 minut včetně přestávky

Hrají: Taťjána Medvecká – Anna Petrovna Vojnicevová David Švehlík – Sergej Petrovič Vojnicev Gabriela Pyšná – Sofie Jegorovna Miloslav Mejzlík – Porfirij Semjonič Glagoljev Miloslav König – Kiril Porfirjevič Glagoljev Zdena Hadrbolcová – Sidonie Gerasimovna Petrinová Kristina Maděričová – Marie Jefimovna Grekovová Jiří Ornest – Ivan Ivanovič Trileckij Leoš Noha – Nikolaj Ivanovič Trileckij Vladimír Marek – Abram Abramovič Vengerovič Pavel Liška – Izák Abramovič Vengerovič Petr Čtvrtníček – Timofej Gordějevič Bugrov Igor Chmela – Michal Vasilijevič Platonov Natália Drabiščáková – Alexandra Ivanovna Ladislav Hampl – Osip a další

klikněte pro větší fotogafii   klikněte pro větší fotogafii   klikněte pro větší fotogafii  
Město:
Žánr:
Období: