1. vyberte si z nabídky představení
2. odešlete žádost o rezervaci
3. vyčkejte 30 minut na odpověď
4. potvrďte rezervaci vstupenek
5. vyzvedněte vstupenky v pokladně


Nastavte si KULTURNÍ KURÝR. Budete mít dokonalý přehled o nejvýhodnějších vstupenkách na poslední chvíli a to přesně ve městech a žánrech, které Vás zajímají!

Odkazy

Přehled všech titulů

Česká válka
Rezervace vstupenek
momentálně nenabízíme toto představení v doprodeji
Info: Divadelní hra Česká válka, napsaná pro Divadlo Na zábradlí, se odehrává v padesátých letech minulého století v Československu a zabývá se protikomunistickým – třetím – odbojem. Otvírá události spojené s odporem duchovních proti praktikám Komunistické strany, s aktivitami skupiny bratří Mašínů, odbojovými skupinami Černý lev 777, Hory Hostýnské, MAPAŽ, Světlana a dalšími. Ve hře jsou některé situace, které se staly i osoby, které existovaly. Inscenace zobrazuje na příběhu jedné rodiny a jedné vesnice osudy lidí spojených s událostmi po roce 1948. Jejich životní cesty se místy prolínají a vytvářejí groteskně napínavé drama jednoho z nejtemnějších období našich dějin.

Autor: Miroslav Bambušek

Režie: David Czesany

Délka: 2 hodiny 15 minut

Hrají: Ladislav Hampl, Jiří Ornest, Zdena Hadrbolcová, Igor Chmela, Natália Drabiščáková, Ondřej Mataj, Leoš Noha, Magdaléna Sidonová, Petr Čtvrtníček, Ivan Lupták, Ondřej Veselý, Miloslav Mejzlík, Jan Lepšík a další

klikněte pro větší fotogafii   klikněte pro větší fotogafii   klikněte pro větší fotogafii  
klikněte pro větší fotogafii   klikněte pro větší fotogafii   klikněte pro větší fotogafii  
Město:
Žánr:
Období: