1. vyberte si z nabídky představení
2. odešlete žádost o rezervaci
3. vyčkejte 30 minut na odpověď
4. potvrďte rezervaci vstupenek
5. vyzvedněte vstupenky v pokladně


Nastavte si KULTURNÍ KURÝR. Budete mít dokonalý přehled o nejvýhodnějších vstupenkách na poslední chvíli a to přesně ve městech a žánrech, které Vás zajímají!

Odkazy

Přehled všech titulů

Hostinec U kamenného stolu
Rezervace vstupenek
momentálně nenabízíme toto představení v doprodeji
Info: Úsměvná retro-komedie z dob, kdy muži byli ještě okouzlujícími džentlmeny, dámy hodny dobývání a lázeňské městečko Džbery pod Skálou se hemžilo podivuhodnými postavičkami a osudy, tak jak je ve stejnojmenném humoristickém románu nezapomenutelně vylíčil Karel Poláček. Jevištní adaptace režiséra Pavla Šimáka vychází také z filmového scénáře Otakara Vávry. Vzpomeňme na herecké kreace Saši Rašilova, Jiřiny Šejbalové, Svatopluka Beneše, Rudolfa Hrušínského, Stanislava Neumanna a dalších hvězd. Příběh líčí trápení pana hostinského, kterému uprchla manželka s nafoukaným dramatickým umělcem. Pan hostinský truchlí a v hostinci nemá kdo obsluhovat návštěvníky. Dvěma rozhádaným bratrům nezbývá, než se o podnik postarat sami. S hostincem to možná půjde z kopce, ale vy můžete být svědky gradující komické rivality, milostného vzplanutí a soupeření, rodičovského dilematu a mnoha jiných humorných i dojemných neduhů, které netrápí jen těla návštěvníků hostince „U kamenného stolu“, ale i jejich povahy a srdce.

Autor: Karel Poláček/ Otakar Vávra/ Vlastimil Rada

Režie: Pavel Šimák

Hrají: Václav Svoboda, Tereza Bebarová, Petr Rychlý, Břetislav Slováček, Ludmila Molínová, Ctirad Götz, Ondřej Brousek, Denny Ratajský, Zuzana Vejvodová, Anna Remková, Alexandr Minajev a mnoho dalších.

klikněte pro větší fotogafii   klikněte pro větší fotogafii   klikněte pro větší fotogafii  
Město:
Žánr:
Období: