1. vyberte si z nabídky představení
2. odešlete žádost o rezervaci
3. vyčkejte 30 minut na odpověď
4. potvrďte rezervaci vstupenek
5. vyzvedněte vstupenky v pokladně


Nastavte si KULTURNÍ KURÝR. Budete mít dokonalý přehled o nejvýhodnějších vstupenkách na poslední chvíli a to přesně ve městech a žánrech, které Vás zajímají!

Odkazy

Přehled všech titulů

NESLADÍM
Rezervace vstupenek
momentálně nenabízíme toto představení v doprodeji
Info: trpká komedie S. Štepky nás seznamuje s různými podobami lidského štěstí. Lze najít štěstí na internetu? Seznámit se s partnerem a prožít s ním šťastný život? Je štěstím neštěstí druhých? Přináší štěstí výhra v loterii? V čem vlastně spočívá lidské štěstí? Není nakonec štěstím něco, co nedokážeme vlastně pojmenovat? Tato nová tragikomedie je druhou částí volné trilogie mapující naši současnost (Mám okno, Nesladím, Jen tak přišli), kterou RND chce svým známým humorným a poetickým viděním podat další naivně reálnou zprávu o tom, jací jsme a jak žijeme na prahu nového tisíciletí. V režii J. Nvoty hrají a zpívají členové RND z Bratislavy.

Autor: Stanislav Štepka

Režie: Jakub Nvota

Délka: 120 min

Hrají: Stanislav Štepka, Lujza Garajová - Schrameková, Maruška Nedomová,, Petra Humeňanská , Lucia Molnárová, Marcela Vilhanová, Michal Kubovčík, Richard Felix, Mojmír Caban, Juraj Haško, Vladimír Svítek, Ladislav Hubáček

Město:
Žánr:
Období: