1. vyberte si z nabídky představení
2. odešlete žádost o rezervaci
3. vyčkejte 30 minut na odpověď
4. potvrďte rezervaci vstupenek
5. vyzvedněte vstupenky v pokladně


Nastavte si KULTURNÍ KURÝR. Budete mít dokonalý přehled o nejvýhodnějších vstupenkách na poslední chvíli a to přesně ve městech a žánrech, které Vás zajímají!

Odkazy

Přehled všech titulů

Krvavá svatba
Rezervace vstupenek
momentálně nenabízíme toto představení v doprodeji
Info: Dílo největšího španělského dramatika, zavražděného v době občanské války, se předčasně uzavřelo, přesto však patří k tomu nejlepšímu, co bylo v první polovině 20. století v Evropě napsáno. Vychází z lidových kořenů, nedílnou součástí jeho tvorby je výsostná poezie a písně rodné Andalusie, zároveň ale píše strhující vášnivá dramata, která jako by se odvíjela v rytmu flamenca.Krvavá svatba patří k vrcholům jeho dramatické tvorby. Příběh milenců, kteří nemohli být spolu ani bez sebe, příběh vášně, která pohltila nejen život jejich, ale i životy lidí kolem nich, se nepřetržitě objevuje na evropských jevištích už od doby svého vzniku.Vášeň, láska, touha po pomstě jsou emoce, k nimž si každá doba hledá svůj vlastní klíč, stejně jako se každá doba svým vlastním způsobem vymezuje k zápolení mužského a ženského principu, a jejich rozdílnému vidění světa.Představení je po Ibsenovi a Gogolovi další z řady adaptací klasických děl pro komorní prostor divadla Rokoko. Režie se ujal Ondřej Zajíc.

Autor: Federico García Lorca

Režie: Ondřej Zajíc

Délka: 2h 05

Hrají: Jitka Smutná Jaromír Nosek Máša Málková Hanuš Bor Aleš Procházka Diana Šoltýsová Jana Drbohlavová Hana Doulová Luba Skořepová Tereza Nekudová Lukáš Burian Lukáš Příkazký Sabina Rojkov

klikněte pro větší fotogafii  
Město:
Žánr:
Období: