1. vyberte si z nabídky představení
2. odešlete žádost o rezervaci
3. vyčkejte 30 minut na odpověď
4. potvrďte rezervaci vstupenek
5. vyzvedněte vstupenky v pokladně


Nastavte si KULTURNÍ KURÝR. Budete mít dokonalý přehled o nejvýhodnějších vstupenkách na poslední chvíli a to přesně ve městech a žánrech, které Vás zajímají!

Odkazy

Přehled všech titulů

Merlin: Zrození
Rezervace vstupenek
momentálně nenabízíme toto představení v doprodeji
Info: V Merlinovi jeden z největších současných dramatiků, Němec Tankred Dorst, vychází z okruhu pověstí, které nás nepřestávají fascinovat už od středověku, z bájí o králi Artušovi a rytířích Kulatého stolu. Tento příběh se dočkal řady literárních i filmových zpracování, Dorst ovšem příběh pojímá zcela současně, pomocí mýtu nastoluje problémy ryze moderní. Anebo snad věčné? Najdeme tu vše – tajemné zrození kouzelníka Merlina i krále Artuše, bájný meč Excalibur, nevěru královny Ginevry, Kulatý stůl i svatý grál, mladíčka Parsifala i podlého Mordreda, jen nám to autor servíruje tak trochu jinak, z perspektivy dvacátého století, které přišlo o většinu iluzí a je tak trochu cynické.

Autor: Tankred Dorst

Režie: Dodo Gombár

Hrají: Petra Hřebíčková , Zuzana Onufráková , Filip Čapka , David Punčochář , Miroslav Hruška , Kristýna Frejová , Robert Jašków , Viktor Limr , Milan Kačmarčík , Jaroslav Šmíd , Stanislav Šárský , Eva Leimbergerová , Apolena Veldová , Kamil Halbich , Tomáš Pavelka , Csongor Kassai j.h., Réka Derzsi j.h., Gabriela Vermelho j.h., Jan Bursa j.h., Mário Čermák j.h., Patrik Děrgel j.h., Ondřej Ruml j.h., Matouš Filcík, Matyáš Valenta j.h., Linda Fernandez Saez j.h. a další

Město:
Žánr:
Období: