1. vyberte si z nabídky představení
2. odešlete žádost o rezervaci
3. vyčkejte 30 minut na odpověď
4. potvrďte rezervaci vstupenek
5. vyzvedněte vstupenky v pokladně


Nastavte si KULTURNÍ KURÝR. Budete mít dokonalý přehled o nejvýhodnějších vstupenkách na poslední chvíli a to přesně ve městech a žánrech, které Vás zajímají!

Odkazy

Přehled všech titulů

Klicperovo divadlo - Náměstí Bratří Mašínů
Rezervace vstupenek
momentálně nenabízíme toto představení v doprodeji
Info: Komedie s podtitulem Hra o nehybnosti výstižně charakterizuje nejnovější text Davida Drábka. Její hrdinové trčí ve stojatých vodách svých bezvýznamných a nesmyslných existencí, ze které je nezachrání ani smrt, byť sebevíc svůdná. Invalidní důchodce Vendelín neuspěl jako milenec, manžel, otec a dědeček, neúspěšný je i jako revizor v pražské MHD, trapný je i sám důvod jeho invalidity. Jehovistka Rita je osamělá stejně jako prodejce Nového prostoru – bezdomovec Jeroným. Najdou k sobě cestu? Má zpěvák Zapík se svou pseudoangličtinou a rozhalenkou nějakou šanci vykročit na důstojnou cestu vlastním životem? Střípky osudů našich hrdinů se protínají na maškarním bále, kde figurují skrze bizarní převleky zvířat a rostlin, aby se posléze společně ocitli na nucené cestě k českému moři… Jsme hrdinové anebo teroristi, když bojujeme za doušek svobody?

Autor: David Drábek

Režie: David Drábek

Hrají: Dušan Hřebíček, Pavla Tomicová, Daniela Kolářová, Miroslav Zavičár, Josef Čepelka, David Smečka, Tomáš Lněnička, Marie Kleplová, Jan Bílek, Lubor Novotný, František Staněk, Petr Vrběcký, Marta Zaoralová, Eva Kratochvílová, Zora Valchařová-Poulová, Kateřina Francová a další

Město:
Žánr:
Období: