1. vyberte si z nabídky představení
2. odešlete žádost o rezervaci
3. vyčkejte 30 minut na odpověď
4. potvrďte rezervaci vstupenek
5. vyzvedněte vstupenky v pokladně


Nastavte si KULTURNÍ KURÝR. Budete mít dokonalý přehled o nejvýhodnějších vstupenkách na poslední chvíli a to přesně ve městech a žánrech, které Vás zajímají!

Odkazy

Přehled všech titulů

Peníze od Hitlera
Rezervace vstupenek
momentálně nenabízíme toto představení v doprodeji
Info: V groteskně hořkém příběhu se setkáváme s Gitou Lauschmannovou, silnou hrdinkou s tajemnou minulostí, která se vrací do rodné vsi jménem Puklice, odkud ji kdysi odvezli do koncentračního tábora. Do Puklic se ale vrátila už jednou, před šedesáti lety – a v rodném domě ji čekalo nemilé překvapení. Teď je Gita znovu „doma“ a chce konečně dosáhnout spravedlnosti. Existuje vůbec jedna historie a jedna spravedlnost anebo záleží jen na úhlu pohledu? A jde změnit myšlení lidí nebo do nekonečna opakujeme činy svých předků? Peníze od Hitlera jsou divadelní adaptací románu Radky Denemarkové, oceněného Cenou Magnesia litera za nejlepší prózu. Coby Gita Lauschmannová se představí hostující herečka Marie Málková, nositelka hned tří Cen Alfreda Radoka z let 2001–2003.

Autor: Radka Denemarková, Michal Lang

Režie: Michal Lang

Hrají: Viktor Limr , Kristýna Frejová , Stanislav Šárský , Eva Leimbergerová , David Punčochář , Miroslav Hruška , Apolena Veldová , Pavel Juřica , Robert Jašków , Luboš P. Veselý , Milan Kačmarčík , Marie Málková j.h., Šárka Vaculíková j.h., Jan Hofman j.h., Lenka Ouhrabková j.h., Ondřej Volejník j.h., Věra Kubánková j.h., Ladislav Trojan j.h., Jiří Weiner j.h.

klikněte pro větší fotogafii  
Město:
Žánr:
Období: