1. vyberte si z nabídky představení
2. odešlete žádost o rezervaci
3. vyčkejte 30 minut na odpověď
4. potvrďte rezervaci vstupenek
5. vyzvedněte vstupenky v pokladně


Nastavte si KULTURNÍ KURÝR. Budete mít dokonalý přehled o nejvýhodnějších vstupenkách na poslední chvíli a to přesně ve městech a žánrech, které Vás zajímají!

Odkazy

Přehled všech titulů

Žebrácká opera
Rezervace vstupenek
momentálně nenabízíme toto představení v doprodeji
Info: Souboj dvou největších zločineckých organizací londýnského podsvětí: první vede William Peachum, jinak spořádaný otec rodiny v županu, druhou proslulý děvkař s šarmem kapitán Macheath. Šance na přežití je jediná – nemilosrdně zničit konkurenci; využít k tomu jakýchkoli prostředků: od nezávazného lhaní, přes spolupráci s policií až po nastrčení vlastní dcery do postele konkurenta. A tak se v kuchyních a zaplivaných putykách rodí metody moderní politiky. A pravda už dávno není tak jasná, jak bývalo zvykem – je prostě taková, jaká je právě zapotřebí. Inteligentní komedie o tom, že ne vždy zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí. Každý prostě dělá jen to co ostatní: sleduje své cíle a kryje si záda – šéf zločinecké organizace, prostitutka i šéf (londýnské) policie … A kdo ne, bude oběšen. Nikdo není tím, kým se na první pohled zdá. A jediné pravidlo, které platí je, že žádná pravidla neplatí. A ten, kdo ví víc, bere vše.

Autor: Václav Havel

Režie: Michal Lang

Délka: 2:35

Hrají: Robert Jašków, Stanislav Šárský, Klára Pollertová-Trojanová, Apolena Veldová, Kamil Halbich, Milan Kačmarčík, Jaroslav Šmíd, Jana Stryková, Eva Leimbergerová, Ivan Řezáč, j.h., Blanka Popková, Veronika Janků, j.h., Michal Dlouhý, j.h., Johanna Tesařová, j.h. / Jitka Smutná, j.h., Lenka Ouhrabková, j.h., Anna Kulovaná, j.h., Šárka Kadlecová, j.h., Jiří Weiner, j.h.,

klikněte pro větší fotogafii  
Město:
Žánr:
Období: