1. vyberte si z nabídky představení
2. odešlete žádost o rezervaci
3. vyčkejte 30 minut na odpověď
4. potvrďte rezervaci vstupenek
5. vyzvedněte vstupenky v pokladně


Nastavte si KULTURNÍ KURÝR. Budete mít dokonalý přehled o nejvýhodnějších vstupenkách na poslední chvíli a to přesně ve městech a žánrech, které Vás zajímají!

Odkazy

Přehled všech titulů

Měsíc na vsi
Rezervace vstupenek
momentálně nenabízíme toto představení v doprodeji
Info: Třicetiletá, pro mnohé okouzlující dáma Natalja Petrovna se v horkých letních dnech už nějakou dobu nudí. Manžel stále pracuje, milenec čtyři roky pouze vzdychá, tchýně s vychovatelkou hrají karty, doktor je neustále cynický a schovanka už hledá v dětských hrách něco docela jiného. Naštěstí syn má nového učitele. Přijel jen na měsíc; vyrábí ohňostroje, střílí po chřástalech a pouští draky. A přitom rozvíří poklidný venkov i unavené duše víc, než je zdrávo. Možná je to jen nádech k letní aféře, možná je to poslední příležitost skutečně milovat a člověk musí obětovat vše... Z toho vedra i víru se však točí hlava příliš. A ne a ne se vzpamatovat. A co na to on? Jemná komedie Měsíc na vsi (1850) v mnohém předjímá čechovovskou grotesknost i melancholii. Právě v takovéto třaskavé směsi je člověk neuvěřitelně směšný i dojemný; zkrátka letní rychlokurz „radostného zoufalství“ od jednoho z nejvýznamnějších ruských spisovatelů.

Autor: Ivan Sergejevič Turgeněv

Režie: Radovan Lipus j.h.

Délka: 2:20

Hrají: Milan Kačmarčík, Klára Cibulková, Kristýna Frejová, Kamil Halbich, Luboš P. Veselý, Tomáš Pavelka, Milena Asmanová j.h., Jiří Suchý z Tábora j.h., Anna Fišerová j.h., Jiří Weiner j.h., Ivana Vojtová / Karolína Vrtišková a další

klikněte pro větší fotogafii  
Město:
Žánr:
Období: