1. vyberte si z nabídky představení
2. odešlete žádost o rezervaci
3. vyčkejte 30 minut na odpověď
4. potvrďte rezervaci vstupenek
5. vyzvedněte vstupenky v pokladně


Nastavte si KULTURNÍ KURÝR. Budete mít dokonalý přehled o nejvýhodnějších vstupenkách na poslední chvíli a to přesně ve městech a žánrech, které Vás zajímají!

Odkazy

Přehled všech titulů

Maškaráda
Rezervace vstupenek
momentálně nenabízíme toto představení v doprodeji
Info: Hra jako vášeň. Vášeň jako hra. Mrazivost, na kterou se umírá ve víru zalykavých veršů a ničivě přesných slov, jaká uměl jen Lermontov. Ztracený náramek - titěrný spouštěč smrtící štěpné reakce. Vnořit se do hlubiny rytmu. Nebát se - tam, kde podává se sladce jedovatá zmrzlina. Nekončit nikdy. Začínat! Proplout průplavem nebo se o skalisko roztříštit. Sladká pomsta? Ne. Oběť své vlastní kořisti. Hra velkého romantického gesta s tématy vnitřní rozervanosti, sebezničující touhy a zároveň posedlosti pomstou patří k základním dílům světové dramatiky. Dodnes fascinuje atmosférou, pohybující se na hraně reality, poloopilé halucinace a dráždivého snu.

Autor: Michail Jurjevič Lermontov

Režie: Radovan Lipus

Délka: 2:40

Hrají: Milan Kačmarčík, Jana Stryková, Matěj Hádek, Apolena Veldová, Kamil Halbich, Tomáš Pavelka, Eva Leimbergerová, Luboš P. Veselý, Jaroslav Šmíd, Blanka Popková j.h., Václav Mareš, j.h., Ondřej Černý, j.h.

klikněte pro větší fotogafii  
Město:
Žánr:
Období: