1. vyberte si z nabídky představení
2. odešlete žádost o rezervaci
3. vyčkejte 30 minut na odpověď
4. potvrďte rezervaci vstupenek
5. vyzvedněte vstupenky v pokladně


Nastavte si KULTURNÍ KURÝR. Budete mít dokonalý přehled o nejvýhodnějších vstupenkách na poslední chvíli a to přesně ve městech a žánrech, které Vás zajímají!

Odkazy

Přehled všech titulů

Mandragora
Rezervace vstupenek
momentálně nenabízíme toto představení v doprodeji
Info: MANDRAGORA (1518) je skvělým důkazem, že v renesanci to rozhodně s lidmi a tzv. morálkou nebylo o nic lepší než dnes … zvláště, když účel světil prostředky a ani duchovním nebylo nic svaté. Komedie o tom, co se může stát, když pod prudkým italským sluncem začnou řádit hormony! Kallimach šílí po krásné Lukrécii. A udělá cokoli, aby s ní strávil alespoň jedinou vášnivou noc. Ta je však vdaná za pana Mikulu a k tomu navýsost počestná. Pan Mikula šílí po dětech. A udělá cokoli, aby měl vbrzku dědice. Ostatní šílí po penězích. A udělají kupodivu cokoli. Každý holt musí přispět se svou troškou do klína! V rozkroku je síla a rozkrok nezastavíš! Kdo si nakonec při tom všem užije, kdo vydělá a nakonec z toho všeho šílení zešílí?

Autor: Niccolo Machiavelli

Režie: Daniel Hrbek

Délka: 1:40

Hrají: Tomáš Pavelka, Stanislav Šárský, Jaroslav Šmíd, Apolena Veldová, Eva Leimbergerová, Milan Kačmarčík, Blanka Popková, Martin Sitta, j.h.

klikněte pro větší fotogafii  
Město:
Žánr:
Období: